Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm

Oferta kursu pierwszej pomocy dla firm

Jesteś Przedsiębiorcą. Twój kapitał, to ludzie, maszyny, towary. Zysk pojawia się wtedy, kiedy wszystko działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Obowiązek ustawowy to jedno, a realne bezpieczeństwo to drugie.

PrzedKaretką.pl powstało po to, by pomóc Przedsiębiorcom w realizowaniu obowiązku w zakresie pierwszej pomocy oraz aby wspólnie zadbać o bezpieczeństwo Pracowników i firm. Do Państwa dyspozycji mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która na co dzień pracuje w szpitalach, zespołach ratownictwa medycznego, wykłada na uczelniach w całej Polsce.
Sami doskonalimy swoje umiejętności, nieustannie podnosimy kwalifikacje w trosce o najwyższą jakość naszych szkoleń. Instruktorzy w trakcie zajęć dbają o przekazanie wiedzy i o to, by dzięki profesjonalnej charakteryzacji Państwa Pracownicy w swoim miejscu pracy mieli możliwość udzielania pierwszej pomocy.

W naszej ofercie znajdują się:

  • szkolenia z zakresu pierwszej pomocy – to jedno, dwu oraz trzydniowe kursy przygotowane indywidualnie dla Państwa Firmy. W trosce o najwyższą jakość szkoleń analizujemy zagrożenia występujące w Państwa branży i indywidualnie dobieramy program kursu tak, aby odpowiedzieć na realnie występujące potrzeby. Uczymy mechanizmów, które nauczą Pracowników radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
  • audyt bezpieczeństwa w zakresie analizy środków niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, popartej zakresem prowadzonej działalności, liczbą zatrudnionych pracowników i innych osób przebywających na terenie zakładu pracy oraz rodzaju i poziomu występujących zagrożeń. W oparciu o wyniki audytu na życzenie możemy przygotować apteczki oraz sprzęt medyczny niezbędny w Państwa firmie.
  • profilaktyka antyCOVIDOWA – czyli szkolenie z zakresu eliminacji ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2, przedstawienie i wdrożenie procedur higienicznych i zapobiegawczych minimalizujących rozprzestrzenianie się wirusów, pomoc we wdrożeniu procedur epidemiologicznych, dostosowanie miejsca oraz środowiska pracy do wymogów sanitarnych.
  • pokazy ratownicze, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne, szkolenia w terenie – nowa formuła szkoleniowa, która łączy w sobie naukę, niesienie misji i praktykę, a wszystko to po, by uatrakcyjnić dotąd utarte schematy i zadbać nie tylko o rozrywkę, ale także o edukacyjny wymiar zabawy.
 
Otrzymacie Państwo od nas szkolenia prowadzone w formie wykładów połączonych z ćwiczeniami praktycznymi, aby uczestnicy szkoleń zdobyli wiedzę i od razu w praktyce wypróbowali działań i algorytmów ratowniczych.Państwa pracownicy mogą zostać przeszkoleni w 8, 16 lub 24 godziny, ponieważ organizowane kursy są jedno, dwu oraz trzydniowe. Czas trwania kursu zależy od tego, jakie są Państwa oczekiwania oraz jakie bloki tematyczne mają zostać poruszone.
 
Nasze szkolenie z pierwszej pomocy da Państwu wiedzę z zakresu: podstawowych zabiegów ratujących życie, zachowania na miejscu zdarzenia, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, postępowania w zadławieniu, zaopatrywania ran i urazów, tamowania krwotoków. Poruszymy także aspekt pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom. Jednak to, co nas wyróżnia, to to, że specjalnie dla Państwa nasi instruktorzy przygotują profesjonalne pozoracje wypadków w zakładach pracy z Państwa branży – upadek z wysokości, wypadki z udziałem maszyn, upadek ze schodów, przysypanie na budowie, oparzenia – wszystko to zostanie opracowane w trakcie szkoleń w teorii, ale przede wszystkim Państwa pracownicy zostaną postawieni w sytuacji, w której zdobytą wiedzę będą musieli przenieść na pozorowane zdarzenia. Daje to Państwu nie tylko przeszkolony personel, ale przede wszystkim zyskują Państwo pracowników, którzy wiedzą, jak chronić nawzajem swoje życie i zdrowie. Niektórzy w warunkach szkoleniowych pierwszy raz spotykają się z koniecznością udzielenia pierwszej pomocy i choć to tylko pozoracje, to dzięki wykorzystaniu profesjonalnych kaskaderskich ran, otarć, amputowanych kończyn oraz kosmetyków do pozoracji, robią one na uczestnikach szkoleń tak piorunujące wrażenie, że zachowują jeszcze większą ostrożność w miejscu pracy. A to przecież na minimalizowaniu ilości wypadków w pracy Państwu zależy najbardziej.
 

PrzedKaretką.pl w swoich szeregach ma doświadczonych Instruktorów, którzy w połączeniu z najwyższej jakości i najnowszej generacji sprzętem, wprowadzą nową jakość szkoleń do Państwa Firm.
Po zrealizowanym szkoleniu nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Przygotowaliśmy platformę wymiany informacji, dzięki której będą mieli Państwo dostęp do materiałów szkoleniowych i w każdej chwili będzie można przypomnieć zdobytą wiedzę.

Po szkoleniu Państwa Firma otrzymuje od nas Certyfikat Bezpiecznej Firmy, a Pracownicy imienne certyfikaty zaświadczające uczestnictwo w kursie.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@przedkaretka.pl lub telefonicznie +48 661 989 112

kurs z pierwszej pomocy
kurs z pierwszej pomocy dla firm
kurs pierwszej pomocy dla firm

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEJ FIRMY

Oferujemy zakres niezbędnych szkoleń pierwszej pomocy w Twoim zakładzie pracy. Zgodnie z prawem zorganizowanie takiego kursu należy do obowiązku każdego pracodawcy. Reguluje to przede wszystkim Kodeks Pracy i Ustawa o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Jednak każdy przedsiębiorca, który dba o swój kapitał, w postaci pracowników – powinien, w ten sposób zadbać o ich bezpieczeństwo.
Nasza firma jest tu dla Ciebie, dlatego indywidualnie podejdziemy do branży, którą się zajmujesz i dobierzemy najbardziej przydatne zagadnienia.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm wiążę się z uzyskaniem audytu bezpieczeństwa. Na podstawie dokładnej analizy poziomu bezpieczeństwa w Twoim zakładzie – wystawimy dla Ciebie taki dokument. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat ukończenia kursu.
Nasza firma oferuje również stworzenie apteczki i innego niezbędnego sprzętu medycznego.

NAUKA W TRAKCIE ZABAWY

Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie organizowane są imprezy firmowe i pikniki rodzinne – chętnie przyjedziemy i wykonamy profesjonalny pokaz ratowniczy. To świetna okazja na to, aby przekazać dużą dawkę wiedzy w sposób przystępny dla wszystkich. Jednocześnie oferujemy zabezpieczenie medyczne, które jest konieczne, w przypadku wydarzeń masowych .
Pamiętaj, że inwestycja w bezpieczeństwo – zawsze się opłaca. Jako przedsiębiorca powinieneś zadbać o to, aby w Twojej firmie przestrzegano wszystkich norm i zasad. Nasze szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników to teoria i ćwiczenia praktyczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Dostosowując się do Twoich potrzeb możemy przygotować pracowników do reagowania w sytuacji wypadku z udziałem maszyn, upadku z wysokości, oparzenia, czy przysypania. Realistycznie przeprowadzony kurs sprawi, że jego uczestnicy będą na co dzień ostrożniejsi, jednocześnie pozwoli to uniknąć niepotrzebnych wypadków.

PROFILAKTYKA, W CZASIE PANDEMII

Jesteśmy firmą, która dynamicznie reaguje na potrzeby firm. W związku z panującą pandemią koronawirusa – uruchomiliśmy profilaktykę anty covidową. W trakcie szkolenia nasi instruktorzy tłumaczą, w jaki sposób unikać i zminimalizować szansę na zakażenie. Przedstawiamy również wszystkie niezbędne procedury i zasady higieny.
Nasza firma kieruje się misją przekazywania wiedzy o pierwszej pomocy, w każdym miejscu, gdzie jest to konieczne. Zapraszamy Cię do kontaktu i ustaleniu wszystkich szczegółów szkolenia. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na propozycję i z całą pewnością dostosujemy się do potrzeb Twojej firmy.

SZKOLENIE PIERWSZEJ POMOCY W ZAKŁADZIE PRACY / DLA FIRM